PIANC COPEDEC

Philippine Ports Authority (PPA) ma przyjemność gościć 10. międzynarodową konferencję na temat inżynierii przybrzeżnej i portowej w krajach rozwijających się (COPEDEC) w dniach 16-20 listopada 2020 r. W Manili.  

Temat wydarzenia „Wzmocnienie transportu wodnego i zrównoważonego rozwoju obszarów przybrzeżnych” jest rzeczywiście na czasie, ponieważ Filipiny i inne kraje rozwijające się zajmują się niezliczonymi kwestiami portowymi, od wpływu zmian klimatycznych po bezpieczeństwo cybernetyczne i wydajność logistyki.  

Wydarzenie jest dedykowane dla  lokalnych i międzynarodowych projektantów portów, inżynierów, a także ekspertów ze środowiska akademickiego, biznesowego i przemysłowego, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach tygodniowego wydarzenia pełnego prezentacji technicznych, dialogu i współpracy, które mają na celu dostarczenie rozwiązań i strategii wdrażania w kierunku przyszłość.   Jay Daniel R. Santiago Oczekujemy również, że konferencja zapewni uczestnikom większe i głębsze zrozumienie różnych dostępnych technologii i aplikacji informatycznych oraz nauczy się, jak dostosować technologię do strategii biznesowej.